Pytania i odpowiedzi

 • Ile szumów posiada każdy Szumiś? Każdy Szumiś posiada 5 rodzajów szumu: biały szum, różowy szum, szum fal morskich, padający deszcz, bicie serca.
 • Czy szumy zawarte w Szumisiach są bezpieczne? Wszystkie szumy zawarte w Szumisiach są bezpieczne.
 • Jak długo działa Szumiś po jednokrotnym włączeniu? Każdy Szumiś po jednokrotnym włączeniu szumi przez 60 minut. Po tym czasie sam się wyłączy. Można oczywiście wyłączyć Szumisia wcześniej przed upływem 60 minut.
 • Czy Szumisie można prać w pralce? Wszystkie Szumisie można prać w pralce po wcześniejszym wyjęciu mechanizmu szumiącego z kieszonki. Zalecana temperatura to maksymalnie 40 stopni.
 • Czy w Szumisiach jest funkcja regulowania głośności? Każdy Szumiś ma regulację głośności. Maksymalna głośność w mechanizmie szumiącym to 60 decybeli , czyli bezpieczna przy uchu dziecka od 0+.
 • Od jakiego wieku zalecane są Szumisie? Wszystkie Szumisie są zalecane i bezpieczne od 1 dnia życia dziecka.
 • Czy szumy uzależniają dziecko? Szumy nie są uzależniające. W trakcie rozwoju układu nerwowego, dziecko reaguje na różne inne bodźce. Można bezpiecznie używać Szumisiów do chwili kiedy dziecko tego potrzebuje.
 • Do jakiego wieku zalecane są Szumisie? Szumisie można bezpiecznie używać do momentu kiedy dziecku jest pomocny szum przy zasypianiu. Jest to kwestia indywidualna.
 • Czy w zestawie są baterie? W zestawie nie ma baterii. Klient musi dokupić 3 baterie AAA.
 • Czym różnią się mechanizmy w Szumisiach? Różnice przedstawia poniższa grafika: 
 • Na czym polega funkcja non-stop? System non-stop pozwala włączyć Szumisia nawet do 12 godzin. Po uruchomieniu tej funkcji Szumiś sam wyłączy się po tym czasie lub możemy go wyłączyć wcześniej.
 • Na czym polega funkcja czujnik snu? Kiedy szum wyłączy się po 60 minutach, Szumiś wchodzi w czuwanie. Będzie znów szumieć kiedy dziecko zapłacze lub pojawi się jakiś hałas. Kolejne uruchomienie szumów trwa 60 minut.
 • Jakie możliwości daje Szumiś z wersji z aplikacją? Szumiś z mechanizmem z aplikacją pozwala na szybki i intuicyjny wybór wszystkich ustawień mechanizmu szumiącego. Połączenie mechanizmu z aplikacją następuje dzięki technologii Bluetooth. Dzięki aplikacji w wygodny sposób można :
  • Sterować wszystkimi funkcjami Szumisia zdalnie za pośrednictwem smartfona.
  • Tworzyć albumy ze zdjęciami dzięki edytorowi zdjęć.
  • Monitorować stan baterii w mechanizmie szumiącym, dzięki czemu można wymienić baterie na czas.

APLIKACJA:

 • Bluetooth nie jest włączony na tym urządzeniu. Co robić? Prosimy upewnić się, czy w telefonie uruchomiona jest funkcja bluetooth.
 • Brak komunikacji z urządzeniem. Co robić? Technologia bluetooth, w której wykonany jest Szumiś, ma swoje ograniczenia: zasięg i czas reakcji. Spróbuj podejść z telefonem bliżej Szumisia i odczekaj chwilę. Stan połączenia sygnalizuje ikonka główki misia na górze ekranu, po środku. Aplikacja nie działa gdy główka jest szara. Uwaga - upewnij się, że w telefonie jest włączony bluetooth.
 • Co robić gdy czujnik jest zbyt czuły? Jeśli uważasz, że Czujnik Snu nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami pod adresem app.support@szumisie.pl  w celu uzyskania pomocy technicznej przy regulacji urządzenia.
 • Czy aplikacja działa ze starszą wersją Szumisia? Aplikacja działa z mechanizmem szumiącym model MB01, MB02– jest to miętowy mechanizm w kształcie serca z biała główką misia. Pozostałe mechanizmy nie łączą się z aplikacją.
 • Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji? Aplikacja działa tylko na urządzeniach z Androidem w wersji 4.4 i nowszej oraz z systemem iOS 8.0 lub nowszym. Upewnij się, że masz odpowiednią wersję systemu operacyjnego Android.

SZUMISIE Z KOŁYSANKAMI

 • Ile kołysanek znajduje się w Szumisiu z kołysankami? Każdy Szumiś z kołysankami ma 16 kołysanek (8 w wersji śpiewanej, 8 w wersji nuconej). W produkcie nie występują szumy.
 • Jakiej długości jest możliwe nagrania własnego w Szumisiu z kołysankami? W każdym Szumisiu z kołysankami jest możliwość nagrania o czasie trwania 2 minuty.
 • Jak długo działa Szumiś z kołysankami po jednokrotnym włączeniu? Po jednokrotnym włączeniu Szumiś z kołysankami odtwarza melodie przez 30 minut.
 • Czy Szumiś z kołysankami łączy się aplikacją? Szumiś z kołysankami nie łączy się aplikacją Szumisie.

 
1. Co to jest SzumMi?
SzumMi to pierwszy taki produkt dla dorosłych, który dzięki szumom
i kojącym dźwiękom uczyni zasypianie łatwiejszym a spanie nieprzerwanym.
Odłącz się od zgiełku, wsłuchaj w SzumMi i…śpij dobrze!
Szumisie ® dla dorosłych emitują biały szum, różowy szum i szum Browna (zwany czerwonym), a także dodatkowe relaksujące dźwięki na bazie szumów. Wszystkie dźwięki w Szumisie® dla dorosłych działają pomagają się odprężyć, zasnąć i wspierają głęboki, nieprzerwany sen. Biały, różowy i brązowy szum maskują też dźwięki z ich otoczenia, co sprzyja koncentracji przy zasypianiu.

2. Ile dźwięków posiada SzumMi?
SzumMi oferuje Ci wybór spośród aż 8 różnych dźwięków. Od 3 rodzajów szumu po 5 naturalnych dźwięków na bazie szumów. Do wyboru zgodnie z Twoimi preferencjami. Dźwięki zamknięte w mechanizmie SzumMi to: biały szum, różowy szum, szum Browna, szum samolotu, dźwięk kominka, szum morza, odgłos burzy, odgłos lasu.

3. Jak długo SzumMi działa po jednokrotnym włączeniu?
SzumMi po jednokrotnym włączeniu działa nieprzerwanie 45 minut, po czym się wyłączy. Można wyłączyć mechanizm wcześniej naciskając przycisk na urządzeniu szumiącym.

4. Jakie dodatkowe funkcje posiada mechanizm szumiący SzumMi?
SzumMi posiada dwie praktyczne funkcje dodatkowe: czujnik hałasu oraz funkcja non-stop.

5. Jak działa czujnik hałasu?
SzumMi zadba o Twój nieprzerwany sen. Już nie wybudzi Cię chrapanie czy inne dźwięki z otoczenia. SzumMi uruchomi się ponownie by hałas nie wybudził Cię ze snu.

6. Jak działa funkcja non-stop?
Dobry sen może trwać całą noc. Jeśli chcesz, SzumMi może Ci towarzyszyć nawet do 12h non-stop, szumiąc do snu.

7. Czy SzumMi posiada regulację głośności?
Mechanizm szumiący SzumMi posiada regulację głośności. Aby podgłośnić lub przyciszyć urządzenie szumiące należy trzymać przycisk włączonego urządzenia do chwili uzyskania pożądanej głośności.

8. Jak włączyć i wyłączyć SzumMi?
Aby włączyć lub wyłączyć mechanizm szumiący SzumMi należy przytrzymać przycisk prze dwie sekundy.

9. Jak zasilane jest SzumMi?
Urządzenie zasilane jest trzema bateriami AAA. Baterie nie są dodawane w zestawie z produktem.